• banner11.jpg
  • banner13.jpg
  • banner14.jpg
  • banner15.jpg
  • banner16.jpg

Haberler

Çorum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı hizmet binası altında ve vakıf bünyesinde faaliyet gösteren aşevinden Ramazan ayı öncesinde günlük 400 ihtiyaç sahibi vatandaşımızın evine sıcak yemek götürülmekte iken Ramazan ayı için bu kapasitenin arttırılması ve halihazırdaki aşevi imkanlarının yetersiz oluşu sebebiyle aşevi Hizmetleri Şehit Mustafa Solak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yemekhanesinde verilmeye başlanmıştır.

Devamını oku: Valimiz Sayın Necmeddin...

İlimiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına bağlı Aşevinde sıcak yemek servisi ilimiz merkezinde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine 4 araç ve personelle konutlarına kadar götürülüp sefer tasları ile kendilerine iletilmektedir. Bu gün ilimiz basın kuruluşları aşevini ziyaret ederek çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Devamını oku: Sıcak Yemek Dağıtımı Devam...

 "İnsan odaklı hizmet anlayışımızın sembolü" Yoksul vatandaşlarımıza en yakın noktada ve insan odaklı bir anlayışla hizmet sunabilmek için bilgi ve iletişim teknolojilerini yoğun olarak kullanan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü "Alo Sosyal Yardım Hattı (144)"nı vatandaşımızın hizmetine sunmuştur.

Devamını oku: ALO 144 Sosyal Yardım Hattı